Aktuality 

Astrologie 

Astrohry 

Grafologie 

Konstelace 

Tvoření 

O nás 

Kontakt 

Odkazy 

Fotogalerie 


Konstelace

Life

Málokdo z nás si uvědomuje, jak velmi náš život ovlivňují osudy našich předků. Už jako děti, z lásky k rodičům, na sebe podvědomě přebíráme jejich zátěže. Rodinné konstelace nám odpoví na otázky, proč se nám v některých oblastech nedaří, a pomohou energie naší rodiny vyčistit.
Proč nemohu stále navázat trvalý a hodnotný vztah? Protože Tvoje matka z nějakého důvodu ( např. rozchod s milovaným člověkem ) uzavřela své srdce a přestala ze strachu z dalšího zklamání dávat lásku. Otec ji nedostával, a tak ji dával jinde, nebo ji přestal dávat úplně. Ty sama ji také nedáváš, protože Tě to nikdo nenaučil.
Proč nemohu otěhotnět? Protože v sobě máš matčin strach z otěhotnění nebo strach z možné ztráty dítěte……..
Proč nejsem náležitě finančně oceněn? Proč dělám, co mě nebaví? Proč jsem nemocný?…….
Není náhoda do jaké rodiny se rodíme, naše Duše se předem sama rozhoduje, že bude inkarnovat do prostředí, které bude nejvíce ( v kladném i záporném slova smyslu ) podporovat její učební plán – tedy povede ji k úkolu, který má tady v tomto životě splnit. Proto je užitečné poznat všechny souvislosti a tak se svému úkolu přiblížit.

Více informací o konstelacích naleznete v přiloženém videu

Povídání s Janou

Nabízím:

1) Rodinné konstelace - celodenní seminář

Rodinné konstelace probíhají v kolektivu okolo 10 lidí, kteří se většinou neznají. Klient řekne svou motivaci a poté, podle určení konstelatéra, si vybere zástupce za členy své rodiny. Prostřednictvím klienta (dotkne se každého zástupce) se vytvoří v místnosti energetické pole jeho rodiny. Zástupci členů rodiny mají najednou stejné pocity jako lidé v rodině. Jde o to, že tu nefunguje vnější maska, kterou si vytváříme na základě rozumu. Zástupci tedy cítí opravdové i ty skrývané pocity. Tak snadno klient uvidí, kde je problém v jeho rodině.

Místo konání: Patium, Žitavského 496, Praha 5 - Zbraslav (vchod je i z ulice Hauptova)
Datum konání: 13.11.2021 od 10:00 do cca 18:00
Cena: 1 000,- Kč
Přihlášky, prosím, na kontakty uvedené zde 

nebo přijeďte

20.11.2021 do Jihlavy.
Zde, prosím, informace a přihlášky na mobil: 775 571 626


2) Rodinné konstelace - odpolední seminář

Místo konání: Patium, Žitavského 496, Praha 5 - Zbraslav (vchod je i z ulice Hauptova)
Datum konání: Další termíny připravujeme


3) Individuální konstelace s dřevěnými figurkami

Místo konání: Patium, Žitavského 496, Praha 5 - Zbraslav (vchod je i z ulice Hauptova)
Cena: 1 500,- Kč
Termín lze domluvit na kontaktech uvedených zde 


4) Astrologické konstelace

Astro-konstelace jsou podobné rodinným konstelacím, jen místo členů rodiny tu do konstelace stavíme planety svého horoskopu. Tak vidíme, jak spolu spolupracují, nebo naopak bojují, jednotlivé části naší Duše (Slunce - naše centrum, mužská část osobnost; Luna - naše nevědomí, vnitřní žena; Mars - naše síla; Chiron - léčitel i zranění v nás; Lilit - naše 13. komnata; ...).
Není třeba mít konkrétní motivaci, v astro-konstelacích se objeví vždy to, co je pro klienta právě nejaktuálnější. Problém často souvisí s jeho současností, ale mohou se objevit i témana ze života našich předků nebo našich minulých inkarnací.

Místo konání: Žitavského 496, Praha 5 - Zbraslav
Datum konání: 13.11.2021 od 10:00 do cca 18:00
Spojeno s rodinnými konstelacemi - zda si postavíte rodinnou
či astrologickou konstelaci si tak můžete rozhodnout až na místě
(datum, čas a místo narození, prosím, pošlete předem).  


5) Poznej esenci své duše

Tento seminář vychází z metody psychoterapeuta a lektora rodinných konstelací Wilfrieda Nellese.

Tentokrát již nebudeme řešit vztahy k druhým, ale podíváme se sami na sebe. Uvidíme svou esenci embria (ještě nenarozeného dítěte) - sílu, s kterou přicházíme na tento svět, setkáme s naším vnitřním dítětem i adolescentem. Z pozice dospělého uvidíme jejich pocity - bolesti i radosti, uznáme důležitost všech těchto našich částí a poděkujeme jim. Přenecháme jim jejich příběh a definitivně se postavíme na pozici dospělého.

Tak navážeme kontakt se svou Duší, svou podstatou. Pochopíme, kým jsme a jaký máme potenciál. Máme tak šanci přestat hrát hry našeho ega a přijmout moudrost své Duše. Pochopíme, že vše v našem životě se děje dle vyššího plánu a že vše je přesně tak, jak má být…
Jde především o náhled, ne o uvolňování bloků, tak jako v rodinných konstelacích, každý z Vás uvidí pozici na které v této chvíli je schopen stát.

Opakování semináře připravujeme.

Povídání o konstalacích najdete na odkazu:

Povídání o konstelacích ve studiu Svobodný vysílač - pro spuštění klikněte 2x------------------------------------------------------------------------------------------
Copyright 2008 - 2021 © Slunovrat-MJ, Martina Jirkovská. Práva vyhrazena.

\00